Darmowe wymiany walut

Wymieniaj waluty za darmo z Kursomatem!

Przedstawiamy kompleksowe zestawienie aktualnych promocji obowiązujących w kantorach internetowych, umożliwiających dokonanie bezpłatnego przewalutowania.

Poniższa tabela prezentuje wszystkie aktualne promocje na darmowe wymiany walut w najbardziej popularnych e-kantorach.

KantorLimitLimit transakcjiPrzejdź
kantoria.com5000 PLNbrakprzejdź
internetowykantor.pl1000 jednostekbrakprzejdź
topfx.pl1000 jednostek1przejdź
rkantor.com1000 jednostekbrakprzejdź
waluty.kokos.plCHF bez limituCHF bez limituprzejdź

 

Promocje dotyczą wyłącznie nowych użytkowników.

Aktualizacja: 2019-10-13

 

Dlaczego kantory internetowe umożliwiają darmowe wymiany walut?

Jak wynika z wielu raportów, klienci, zwłaszcza ci dopiero zaczynający swoją przygodę z wymianą walut w Internecie, chętniej wybierają te serwisy, które mogą przetestować, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów. Jeśli sprawne działanie kantoru zbiegnie się z oczekiwaniami zainteresowanego klienta, ten odwdzięczy się, dokonując regularnych przewalutowań i polecając serwis znajomym.

Rosnąca konkurencja pośród kantorów i platform wymiany walut stwarza warunki sprzyjające klientom. Serwisy, walcząc o przyciągnięcie uwagi użytkowników do swoich usług, sięgają po różne narzędzia promocji. Z całą pewnością darmowe wymiany dla nowych użytkowników to jedna z najbardziej pożądanych promocji.

Jak wybrać kantor internetowy?

Serwis Kursomat.pl prowadzi bieżący monitoring kosztów przewalutowań, którego wynikiem jest, opracowywany raz w miesiącu, raport zawierający kompleksowe podsumowanie kosztów operacji wymiany pary popularnych walut. Zachęcamy do wyrażania opinii i śledzenia wyników naszych prac w sekcji Ranking Kantorów Internetowych.

Osoby chcące wymienić walutę online mają do wyboru dwa rodzaje serwisów świadczących tego typu usługi – kantory internetowe i platformy p2p (person-to-person). Aby uzyskać więcej informacji na temat wymiany walut on-line, proponujemy zapoznanie się z naszym poradnikiem Wymiana walut w internecie krok po kroku.